врв
Image Alt

SHOP2

Cos De BAHA Drying Cream (DC)

920ден

Крема формулирана со ниацинамид, лецитин, кофеин и алантоин наменета за хидратација на масната кожа и контролирање на производството на себум. 45 ml

На залиха

- +

Опис

Cos De BAHA Drying Cream е крема формулирана со ниацинамид, лецитин, кофеин и алантоин наменета за хидратација на масната кожа и контролирање на производството на себум. Ја омекнува и хидрира кожата и ја остава мека и нежна во текот на денот.

Состојки

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Niacinamide, Hydrogenated Lecithin, Isononyl Isononanoate, 1,2-Hexanediol, Allantoin, Caffeine, Carbomer, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Tromethamine,*Camellia Sinensis Leaf Extract,*Momordica Charantia Fruit Extract,*Sambucus Nigra Flower Extract,*Leontopodium Alpinum Extract *Mark: Organic 82%

Како се користи?

На тонирано и чисто лице, како краен чекор од дневната или ноќната рутина. Ставете соодветна количина на лицето и нежно тапкајте или размачкајте за да се впие.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password